Evangelická církev FS ČCE Radotín

You are here: Home > KONTAKTY > Jak k nám

Jak k nám

vlakem :   z Prahy hl.n. nebo Smíchovského směrem na Beroun - jezdí každých cca 30 minut

autobusem : 120, 256, 244  do stanice Nádraží Radotín.

Linka 244 ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Nádraží Radotín.

Linka 120 ze stanice Knížecí, jede kolem Správy sociálního zabezpečení, přes Zlíchov, Hlubočepy, Barrandov, Slivenec, Lochkov, radotínské cementárny dostanice Nádraží Radotín.

Linka 256 ze stanice Stodůlky, kolem stanice metra Luka, dále Řeporyje, Zadní Kopanina, radotínská cementárna, do stanice Nádraží Radotín.

Ze stanice Nádraží Radotín podél železniční trati ve směru od Prahy k železničnímu přejezdu, zde doprava přes přejezd do ul. Na Betonce a stále rovně. přes křižovatku s ul.Prvomájová. Druhá stavba za křižovatkou  popravé straně je kostel.

autem : výpadovkou na Strakonice, za Chuchelským závodištěm před mostem přes Berounku doprava (na Radotín), stále po hlavní až na světelnou křižovatku, pak doprava a rovně přes přejezd do ul. Na Betonce, za první křižovatkou je kostel. Na faru se dostanete, když pojedete stejnou cestou, ale doprava do Matějovského ulice odbočíte ještě před světelnou křižovatkou, hned za benzínovou pumpou. Faru, béžový domek s živým plotem, najdete po levé straně č. 14.

mapka.png

« prev  |   top  |   next »

VÝROČNÍ SBOROVÉ SHROMÁŽDĚNÍ

Oznamujeme, že 24. 3. 2024 hned po nedělních bohoslužbách (cca. v 10:30) v Radotíně uskuteční výroční sborové shromáždění.

Na programu bude zejména:

- zpráva o činnosti sboru
- výsledky hospodaření
- diskuse o plánech na úpravy interiéru kostela.