Evangelická církev FS ČCE Radotín

You are here: Home > KONTAKTY > Jak k nám

Jak k nám

vlakem :   z Prahy Hl.n. nebo Smíchovského směrem na Beroun - jezdí každých cca 30 minut

autobusem : 120, 256, 244  do stanice Nádraží Radotín.

Linka 244 ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Nádraží Radotín.

Linka 120 ze stanice Knížecí, jede kolem Správy sociálního zabezpečení, přesZlíchov, Hlubočepy, Barrandov, Slivenec, Lochkov, radotínské cementárny dostanice Nádraží Radotín.

Linka 256 ze stanice Stodůlky,kolem stanice metra Luka, dále Řeporyje, Zadní Kopanina, radotínská cementárna,do stanice Nádraží Radotín.

Ze stanice Nádraží Radotín podél železniční trati ve směru od Prahy k železničnímu přejezdu, zde doprava přes přejezd do ul. Na Betonce a stále rovně.přes křižovatku s ul.Prvomájová. Druhá stavba za křižovatkou  popravé straně je kostel.

autem : výpadovkou na Strakonice, za Chuchelským závodištěm před mostem přes Berounku doprava (na Radotín), stále po hlavní až na světelnou křižovatku, pak doprava a rovně přes přejezd do ul. Na Betonce, za první křižovatkou je kostel. Na faru se dostanete, když pojedete stejnou cestou, ale doprava do Matějovského ulice odbočíte ještě před světelnou křižovatkou, hned za benzínovou pumpou. Faru, béžový domek s živým plotem, najdete po levé straně č. 14.

mapka.png

« prev  |   top  |   next »

Je ke stažení Adventní sborový dopis.

Naleznete jej také v sekci SBOROVÉ DOPISY

Pozvánka na adventní koncert
v kostele Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Radotíně, ul. Na Betonce 14

I. adventní neděle 3. prosinec 2017 od 17.00 hod.

Markéta FASSATI MÁTLOVÁ - soprán

201712Matlova.png
Štěpán KOS - klavír
 201712Kos.png

Koncert je pořádán ve spolupráci s MČ Praha 16 Radotín a se společnosti Českomoravský cement, a.s.
Vstupné dobrovolné